شماره تلفن دختران دانشجو در سایتها

کدخبر : 15585 

دختر جوانی به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای رفت و گفت فرد ناشناسی شماره تماس او را در یک سایت همسریابی قرار داده است و روزانه ده ها نفر برای ازدواج با او تماس می گیرند.

وی در تشریح این ماجرا گفت: حدود یک سال است در یکی از دانشگاه ها درس می خوانم. از حدود یک هفته قبل روزانه افراد مختلفی با تلفن همراهم تماس می گیرند و از من خواستگاری می کنند. اول فکر کردم این کار یک شوخی از طرف دوستانم است اما وقتی این ماجرا ادامه پیدا کرد فهمیدم مسئله جدی است

. وقتی با یکی از تماس گیرندگان در این باره صحبت کردم فهمیدم شماره ام را از طریق یک سایت همسریابی پیدا کرده است. او گفت در این سایت ادعا شده است هرکس با من ازدواج کند نیمی از ارثیه پدربزرگم به او می رسد. بعد از آن بود که متوجه شدم دسیسه ای در کار است و فرد ناشناسی برای بی آبرو کردنم دست به چنین کاری زده است.

به دنبال این شکایت تلاش های افسران پلیس فتا برای شناسایی عامل اصلی این ماجرا آغاز شد. ماموران در شاخه های مختلف به تجسس در این باره پرداختند و سعی کردند از کوچکترین سرنخ ها برای به دام انداختن متهم استفاده کنند. با گذشت چند هفته از ثبت این شکایت کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد یک زن پشت پرده این ماجرا حضور دارد.

تحقیقات بیشتر حاکی از آن بود که دختر جوان از مدتی قبل با یکی از هم دانشگاهی هایش در ارتباط است و زن این فرد به این رابطه پنهانی پی برده و برای انتقام جویی دست به این کار زده است. از این رو این زن دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

او ضمن پذیرش اتهامش به پلیس گفت: از مدتی قبل فهمیدم همسرم با دختر جوانی رابطه دارد و به طور پنهانی او را می بیند. به همین دلیل تلاش کردم کاری کنم این رابطه قطع شود. یک روز که همسرم تلفن همراهش را در خانه جا گذاشته بود شماره دختر جوان را به دست آوردم و آن را در یک سایت همسریابی قرار دادم و ادعا کردم فردی که با او ازدواج کند صاحب نیمی از ارثیه پدربزرگش می شود. من می خواستم با این کار ضمن تنبیه دختر جوان زندگی مشترکم را هم نجات دهم.

 

منبع:farspatogh.com

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , ,

 1. علی می‌گه:

  سلام خسته نباشد

 2. 002 می‌گه:

  سلام به همه دوستان

 3. حمیدایزدیان می‌گه:

  بانگاه آموزه های دینی دنبال دوستان مذهبی پسر از۱۷ سال ببالا فقط جهت اخوت اسلامی هستم تا ازطریق مسیج فقط باهم دوستی خدایی داشته باشیم .موافقی بفرما والتماس دعا .

 4. سارا می‌گه:

  سلام دختری هستم تنها دنبال یه همدمم لطفا پسرای باحال فقط تماس بگیرن؟؟؟؟؟؟؟

 5. حامد می‌گه:

  اگ اهل خیانت کردن نیستی من تا اخرش باهات هستم

 6. سمیرا می‌گه:

  سلام دختری هستم تنها برای دوستی جواب بدید

 7. جلالی می‌گه:

  سلام من یک شخص ۱۷ ساله هستم ودنبال یک کسی هستم که باهاش ازدواج.کنم

 8. behnam می‌گه:

  سلام من دنبال یک دختر جوان هستم که اگه با من شوهر کنه

  یک عدد دستگاه پاجیرو

  یک خانه ی دو تبقه در تهران به نامش میکنم

  وخودم هم تاجر هست

  باید دختری دست نخورده و مودب باشد.

 9. عطا می‌گه:

  خیلی وقته دنبال یکی میگردم ک باهاش دردودل کنم,

 10. مسعود می‌گه:

  برنامه خوبیه فقط دوساله تنهام ونبال دوس دخترخوبم

 11. حمید می‌گه:

  میخام با ازدواج نصف ایمانم بدست بیارم

 12. اسماعیل می‌گه:

  سلام کسی هست که بتونه از طریق واتساپ چت کنه

 13. ناشناس می‌گه:

  سلام شما را به خدا ازین کاراتون دست بردارید اگ بتونید فقط ۴۰ روز با بدن پاک نماز اول وقت بخونید مطمئن باشید خدا خودش همه کاراتونو درست میکنه.ان شائ الله هممون به راه راست هدایت بشیم.

 14. پژمان جون می‌گه:

  سلام روز بخیر پژمان هستم … جسارتا یکم از خصوصیات خودمو براتون میگم: اردیبهشتی ام ، بامعرفت وعاطفی ام طرف مقابلم روخوب میتونم درک کنم بزرگترین ایرادمم اینه که اگرقولی بدم تاآخرش پاش هستم. متاهلم*یکی که مثل خودم تنها وصادق باشه*عاشق عشق بازی ام.عشق واقعی میخوام نه مجازی..

 15. محمد می‌گه:

  دوست دارم با دختری اشنا بشم

 16. ناشناس می‌گه:

  مینا من یک دوست پسر خوب میخوام اگی پیدا شد برا شماره بزاره

 17. مجید می‌گه:

  سلام سارا دوستم میشی

 18. چه فرقی میکنه ادم که هستم احساس دارم درک دارم و... می‌گه:

  اصلا ادم نمیدونه چی بگه اینا تقصیر جوان های دیروزی هست که ماهاباید اینجور حرفهایی بشونیم والابخدا اگه همه چی ازاد بود دزدی وبی بندباری وبی ناموسی و…تموم میشد درسته کشور مااسلامیه قبول شکی توش نیس ولی دولت وملت ماهم باید از راه حلال ودرست بفکر ملت وجامعه باشن که ما از نظرهمه چی تبهترین کشور دنیاباشیم

 19. ناشناس می‌گه:

  خدایا بنده هاتو میبینی دم از دین و‌دیانت میزنین اما دنبال دوستو همدم میگردین همدمت چرا همسرت نباشه چرا حتمی باید دوستت باشه آخه تا کی رفیق بازی