شماره تلفن دختران دانشجو در سایتها

کدخبر : 15585 

دختر جوانی به دادسرای رسیدگی به جرایم رایانه ای رفت و گفت فرد ناشناسی شماره تماس او را در یک سایت همسریابی قرار داده است و روزانه ده ها نفر برای ازدواج با او تماس می گیرند.

وی در تشریح این ماجرا گفت: حدود یک سال است در یکی از دانشگاه ها درس می خوانم. از حدود یک هفته قبل روزانه افراد مختلفی با تلفن همراهم تماس می گیرند و از من خواستگاری می کنند. اول فکر کردم این کار یک شوخی از طرف دوستانم است اما وقتی این ماجرا ادامه پیدا کرد فهمیدم مسئله جدی است

. وقتی با یکی از تماس گیرندگان در این باره صحبت کردم فهمیدم شماره ام را از طریق یک سایت همسریابی پیدا کرده است. او گفت در این سایت ادعا شده است هرکس با من ازدواج کند نیمی از ارثیه پدربزرگم به او می رسد. بعد از آن بود که متوجه شدم دسیسه ای در کار است و فرد ناشناسی برای بی آبرو کردنم دست به چنین کاری زده است.

به دنبال این شکایت تلاش های افسران پلیس فتا برای شناسایی عامل اصلی این ماجرا آغاز شد. ماموران در شاخه های مختلف به تجسس در این باره پرداختند و سعی کردند از کوچکترین سرنخ ها برای به دام انداختن متهم استفاده کنند. با گذشت چند هفته از ثبت این شکایت کارآگاهان به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد یک زن پشت پرده این ماجرا حضور دارد.

تحقیقات بیشتر حاکی از آن بود که دختر جوان از مدتی قبل با یکی از هم دانشگاهی هایش در ارتباط است و زن این فرد به این رابطه پنهانی پی برده و برای انتقام جویی دست به این کار زده است. از این رو این زن دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.

او ضمن پذیرش اتهامش به پلیس گفت: از مدتی قبل فهمیدم همسرم با دختر جوانی رابطه دارد و به طور پنهانی او را می بیند. به همین دلیل تلاش کردم کاری کنم این رابطه قطع شود. یک روز که همسرم تلفن همراهش را در خانه جا گذاشته بود شماره دختر جوان را به دست آوردم و آن را در یک سایت همسریابی قرار دادم و ادعا کردم فردی که با او ازدواج کند صاحب نیمی از ارثیه پدربزرگش می شود. من می خواستم با این کار ضمن تنبیه دختر جوان زندگی مشترکم را هم نجات دهم.

 

منبع:farspatogh.com

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , ,

 1. علی می‌گه:

  سلام خسته نباشد

 2. 002 می‌گه:

  سلام به همه دوستان

 3. حمیدایزدیان می‌گه:

  بانگاه آموزه های دینی دنبال دوستان مذهبی پسر از۱۷ سال ببالا فقط جهت اخوت اسلامی هستم تا ازطریق مسیج فقط باهم دوستی خدایی داشته باشیم .موافقی بفرما والتماس دعا .

 4. سارا می‌گه:

  سلام دختری هستم تنها دنبال یه همدمم لطفا پسرای باحال فقط تماس بگیرن؟؟؟؟؟؟؟

 5. حامد می‌گه:

  اگ اهل خیانت کردن نیستی من تا اخرش باهات هستم

 6. سمیرا می‌گه:

  سلام دختری هستم تنها برای دوستی جواب بدید

 7. جلالی می‌گه:

  سلام من یک شخص ۱۷ ساله هستم ودنبال یک کسی هستم که باهاش ازدواج.کنم

 8. behnam می‌گه:

  سلام من دنبال یک دختر جوان هستم که اگه با من شوهر کنه

  یک عدد دستگاه پاجیرو

  یک خانه ی دو تبقه در تهران به نامش میکنم

  وخودم هم تاجر هست

  باید دختری دست نخورده و مودب باشد.

 9. عطا می‌گه:

  خیلی وقته دنبال یکی میگردم ک باهاش دردودل کنم,