«ایرج قادری» به خاک سپرده شد

کدخبر : 14939 

«ایرج قادری» امروز صبح در مراسمی که کمتر از ۴۰ نفر حضور داشتند، در یکی از امامزاده‌های کرج دفن شد.

«فرح حیدری» مدیر فیلمبرداری آثار ایرج قادری درباره مراسم تشییع و خاکسپاری « ایرج قادری»، گفت: متاسفانه همسر ایرج قادری پافشاری ‌و اصرار داشتند که هرچه سریع‌تر پیکر او دفن شود.

وی در ادامه گفت: من شب گذشته تا ساعت ۲ نیمه شب مطلع بودم که ایرج قادری زنده است اما متاسفانه ساعت ۴ بامداد درگذشت و به خواست همسرش به سرعت کارهای وی انجام شد و در یکی از امامزاده‌های کرج دفن شد.

حیدری در خاتمه افزود: متاسفانه همسر وی به این نکته مهم دقت نکرد که هنرمند تنها متعلق به خانواده‌اش نیست و متعلق به مردم و دوستدارانش است و بهتر این بود که تشییع جنازه در شأن ایشان صورت می‌گرفت. متاسفانه در تشییع جنازه وی کمتر از ۴۰ نفر حضور داشتند که به عقیده من درست نیست.

مربوطه به : آخرین عناویناخبارفرهنگی-هنری

کلمات کلیدی:

  1. نصرالله می‌گه:

    متاسفم برای این مردم که چطور اجازه دادند این جرثومه و مامور فساد که فیلمهای مستهجن بسیار ناپاکی را در دوران شاه شخصا بازی کرده بود در امامزاده دفن شود!!!
    پس از انقلاب ناپدید شد و به خارج فرار کرد و بعد از سالها دوباره با ماموریت جدید برگشت و براحتی در مقابل چشمان امت اسلامی مجددا به ساخت و کارگردانی فیلمهای گیشه ای سخیف و مطابق معمول با تاکید زیاد بر روابط آزاد و ناسالم زن و مرد مشغول بکار شد تا آنجا که زمینه را دوباره آماده ی فیلمهای سخیف و مستهجن نموده است.