طراحی سایت

عکس برهنه گلشیفته فراهانی در مجله فرانسوی

کدخبر : 12741 

در آخرین عکس منتشر شده از گلشیفته فراهانی در روزنامه فیگارو فرانسه، وی ارزش های اخلاقی که حتی در کشورهای غربی نیز اندکی وجود دارد را زیر پا گذاشته و به صورت کاملا برهنه در مقابل دوربین ظاهر شده است؛ موضوعی که شاید هواداران وی نیز آنرا باور نمی کردند.

انتشار عکس برهنه وی موج گسترده ای از مخالفت ها را در شبکه های اجتماعی به همراه داشته و حتی رسانه های غربی نیز به آن پرداخته اند.

 عکس برهنه گلشیفته فراهانی در مجله فرانسوی

تاکید وی بر این رفتارش نیز به خوبی در انتشار عکس هایش در صفحه فیس بوک شخصی اش نشان می دهد که وی علاقه شدیدی برای جلب توجه و شدت بخشیدن به شیب رفتار غیراخلاقی اش دارد.

جالب آنکه هنوز مدت زمان زیادی از اظهار نظر گلشیفته فراهای در نشریه مد wox (که در نمایش عکس های عریان سابقه دارد) که تاکید کرده بود از حجاب متنفر است نمی گذرد. آیا هنوز هم برخی علاقمند به دعوت او به ایران هستند؟

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , , , ,

  1. ندا می‌گه:

    منم بانظر الهام موافقمگلشیفته وامثال اینابه یک بیماری روانی ویلیک نوع خودشیفتگی مبتلایندخداشفاشون بده

  2. نیلو می‌گه:

    بلهمن هم خواندم ولی واقعا گیجم ما ایرانی ها یاد گرفتیم هر مشکلی باید تو چارچوب خانواده حل بشه به بیرون درز پیدا نکنه چون گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش!از آقای فراهانی تعجب میکنم این درس اخلاقی ساده رو به دخترش یاد نداده؟!!که این جوری نهانن خانواده ایرانی روبه نمایش بذاره .بله هر کی با اعمال خودش تو گور میره ولی بعضی افراد نماد یه ملتن باید یشتر مراقب باشند.کاشکی قبل از تست بازیگری تست سلامت روانی کو پایبتدی به اصول اخلاقی از بازیگرا گرفته بشه

  3. یاس می‌گه:

    بله درسته.

دیدگاه شما :