دفاع گلشیفته فراهانی از انتشار تصاویر نیمه برهنه خود در فیس بوک

کدخبر : 12747 

بازیگر زنی که چندی پیش با گریختن از ایران چند نقش درجه ۳ و ۴ در چند فیلم هالیوودی پیدا کرده بود، دست به اقدامی وقیحانه و خلاف عفت عمومی زد.

خبرگزاری فارس: اقدام وقیحانه هنرپیشه فیلم اصغر فرهادی

به گزارش فارس، انتشار تصاویر مستهجن حضور «گلشیفته فراهانی» در یک فیلم مبتذل فرانسوی بر روی سایت‌های اینترنت ، نمای دیگری از پشت پرده زشت سینما را برملا کرد.
نکته جالب توجه آنجاست که در تیزر تبلیغاتی این فیلم، هیچیک از هنرپیشه‌ها به جز این هنرپیشه ایرانی، حاضر به نیمه عریان شدن نمی‌شوند.
گفتنی است چندی پیش برخی مسئولان فرهنگی تلاش بسیاری را انجام دادند تا این بازیگر را از طریق لابی‌های دولتی به کشور بازگردانند که این اقدام با مخالفت رسانه‌های انقلابی و هنرمندان متعهد روبرو شد.

سرانجام بازیگری که کشورش را ترک کرد و به سینمای هالیوود پیوست، چیزی جز بی اخلاقی نبود.

به گزارش خبرگزاری فارس، انتشار عکس نیمه برهنه «گلشیفته فراهانی» در فیس‌بوک و پس از آن دیگر سایت‌های اینترنتی واکنش بسیاری از سینما دوستان را برانگیخت که چرا بازیگری که یک روز با بازی در نقش مادری فداکار در فیلم «میم‌ مثل مادر» خوش درخشیده بود، با پناه بردن به سینمای غرب امروز افتخارش این است تا به حراج گذاشتن نجابتش، عکسش بر جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است.

آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسید که توطئه‌ای است برای هرچه بدنام‌تر شدن این بازیگر فراری، اولین بار توسط خود او با افتخار در صفحه فیس‌بوکش منتشر شده است.
گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.
گویا این عکس از فیلم کوتاهی به نام مکاشفه‌ها برداشته شده که بازتابی از تنش و ناراحتی غرب از انقلاب‌های عربی و بیداری اسلامی است.
در فیلم کوتاه «مکاشفه‌ها» تعدادی بازیگر زن و مرد از جمله «گلشیفته فراهانی» با گفتن جمله‌های به ظاهر متفاوت و همگی با این معنای مشترک که من می‌توانم تغییری عمیق در خودم ایجاد کنم و این فقط خودم هستم که می‌دانم که این تغییر به چه معناست، اقدام به درآوردن لباس‌هایشان می‌کنند، البته نکته تاسف بار این است که در این میان ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که وقیحانه بدن برهنه اش را به معرض نمایش می‌گذارد.

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , , , , , , , , ,

 1. محمد می‌گه:

  کسی که خودشو میفروشه و به ابزار خارجیها تبدیل میشه جز این انتظار نمیره – مایه ننگ یک ملت شدی،اخر بی حیاییه

 2. دلنیا می‌گه:

  ستاره ای که در ایران غروب و در غرب طلوع کرد .هرجا هستی باش ولی امیدوارم سر خورده نشی

 3. علی می‌گه:

  چی باید گفت غیر از تاسف

 4. هانیه می‌گه:

  امیدوارم امام زمان عجل اله تعالی فرجه شریف زودتر بیادو دست ماروبگیره تاجزاین افرادنباشیم

 5. الی می‌گه:

  حیف شدمیتونست توایران بدرخشه ولی بی حیایی رو انتخاب کرد!حیف !

 6. شالیزه می‌گه:

  منم با الی موافقم خاک تو سرش

 7. هانیه می‌گه:

  منم باشماموافقم بجه ها

 8. ندا می‌گه:

  تأسف کلمه کمی برای کار این خانم
  فقط از طرف خودم و خیلی از زنهای ایرونی می گم که گلشیفته فراهانی هر دلیلی برای این کارش داشته، داشته. اما هیچ حقی نداره که این کار زشتش رو به خاطر دفاع از زن ایرانی و حقوق زن ایرانی عنوان کنه. ما زنهای ایرانی هزاران مشکل تو این مملکت داریم که خود من هم از معترضین شدید به اوضاع حاکم بر ایران و زنان ایران و کلا حقوق مردم ایران هستم که داره تو این مملکت به فجیع ترین شکل ممکن پایمال می شه ما هزاران مشکل داریم اما حرکت گلشیفته هیچ کمکی به حل مشکلات ما نکرده و نخواهد کرد. اگه راست می گی درست اقدام کن با روح و جانت نه با جسمت و این حرکات زشت که ارزش زن ایرانی رو پایین می آره.

 9. ehsan می‌گه:

  بنظرهرکس حق داره هر جورکه دوست داره رفتار کنه به من و شما هم هیچ ارتباطی نداره من به شخصه به وجودش به عنوان یک هموطن بهش افتخار میکنم

 10. آذی می‌گه:

  دوست داشته اونجا باشه به کسی چه آدم یه بار حق زندگی داره پس باید اونجوری که دوست داره زندگی کنه خوش باشی هر جا که هستی

  • ناشناس می‌گه:

   بله دوست داشته اونجا باشه اینش به کسی مربوط نیست ولی نباید بدن عریانش رو به نمایش بگذاره کسی که فیلمی مانند میم مثل مادر رابه این خوبی بازی کرد میتونست تو کشورخودش بدرخشه نه اینجوری با آبروی خانوادش بازی کنه ونجابت وناموسش روبه حراج بزاره متآسفم برای گلشیفته وامثال گلشیفته که تو کشورمون کم نیستن اینها واقعآ بی رگ هستن مثل احسان وآذی شما هم میتونید به اونها بپیوندید

 11. مهرداد می‌گه:

  به نظر من مایه ننگ کشور ایران هست و متاسفم به طرز فکر ehsan و آذی من امیدوارم هر چه زودتر مرگ گلشیفته فرا برسه.

 12. yadel می‌گه:

  هر دلیلی که داشته برای خودش شاید موجه باشه اما نمیدونه برای خانواده خودش چقدر تحمل این بی آبرویی سخته من با پدرش تو سریال گرگها کار کردم . ریشه اینها اراکی و با غیرته .

 13. نسیبه می‌گه:

  گلشیفته فکر کرده بر ه هالیوود انجیلاجولی میشه با اون قد و قیافش . البته تا زمانی که افرادی با طرز فکر اذی و احسان تو ایران باشن ما باید منتظر کسای دیگه ایی مثل گلشیفته باشیم.

 14. مجید می‌گه:

  ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است/ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است/تن عریان دلیلی برای درخشیدن نیست،وقار زن ایرانی باعث درخشش در مجامع بین المللی است.خاک تو سرت

 15. terme می‌گه:

  زندگی هرکس به خودش مربوطه من نه میگم کار بدی نه خوب قضاوت بی جا اصلن درست نیست که شماها دارید چون جای گلشیفته نیستید شاید اگه شماهاهم بودید این کارو انجام میدادید بعدشم ما الان تو قرن ۲۱ هستیم این طرز فکر که بعضی کاربرا دارن قدیمی ….هر کسی حق زندگی داره پس به حقوق هم احترام بزارید….

 16. بينام می‌گه:

  من عاشق بازیهاش بودم ولى الان فقط متأسفم نمیدوچى آدما رو ب اینجا میرسونه که هویت خودش وکشورش رو ب شهرت بفروشه .این ته خودخواهیه .اونایى ک میگن ب خودش مربوطه ک چکار میکنه بله درسته ولى نه جلوى دوربین

 17. بینام می‌گه:

  من فقط میتونم بگم متاسفم و از خدا میخوام یک روزی به خودش بیاد و توبه کنه. و با خانواده محترمش احساس همدردی میکنم میدونم الان چه احساسی دارن

 18. ناشناس می‌گه:

  منم میگم متاسفم واسه پدر ومادرش،که همچین بچه های تربیت کردن

 19. artmis می‌گه:

  احسان خان هرکسی حق داره راهشو انتخاب کنه اما حق نداره به جای یه ملت تصمیم بگیره امثال شما هم به روشن فکری قضیه کار ندارین به چشم و دل خودتون کار دارین که واسه این تصاویر حریصه

 20. سمانه می‌گه:

  خاک تو سره احسان واذی