فیلم مبتذل و مستهجن همه رقمه موجود است !

کدخبر : 11224 

فیلم مبتذل و مستهجن همه رقمه موجود است !
فیلم عاشقانه داغ داغ با زیر نویس فارسی رسید !
فیلم … با کیفیت بالا ده تا ، هزار تومن بیا ببر !
فیلم دارای صحنه های بسیار زیبا بدون سانسور اون صحنه های زیبا !
فیلم اونجوری میخوای ؟ آدرس بده بفرستم در خونتون !
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده نزدیک به هشت سال است که با محیط اینترنت آشنایی دارم ،همیشه سایت ها و وبلاگهایی بوده اند که بدون هیچ گونه برخورد قانونی دست به انتشار تصاویر یا فیلم های غیر اخلاقی می زدند ، تا اینکه چند سال قبل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با یک حرکت انقلابی اقدام به لجن روبی محیط اینترنت ملی کرد و تقریبا تمامی سایتها و وبلاگهای مستهجن یا موهن را متلاشی کرده و مدیران آنها را اکثرا دستگیر و محاکمه کرد .
دشمن پس از آنکه این ضربه هولناک را از سپاه دریافت کرده اکنون از راه دیگری سعی در انتشار این محتویات مستهجن دارد .

فروش اینترنتی فیلم های س.ک.س.ی
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد، وقتی در سایت های جست و جو بویژه گوگل مطلبی را جست و جو می کنیم گاها به سایت های تبلیغاتی یا فروشگاه های اینترنتی هدایتمان می کند دریغ از یک نکته در مورد کلمه جست و جو شده . فیلمهای بدون سانسور،فروش،فیلم،هالیوود،بالیوود،داغ،عاشقانه،عشق،محبت،والینتاین،س ک س ی ، مشایی ،جادوگر،جریان،انحرافی،جادو،لوپر،خارجی،بازیگر،فراری،زن، دختر،پوشیه،نقاب،نامه،ابتذال،سینما،بدون حجاب
حتما رفقا هم با این سایتها و وبلاگها مواجه شده اند که اقدام به فروش فیلم های خارجی می کنند آن هم بدون سانسور .
با تبلیغاتی بسیار گسترده ، با عناوین انحرافی ولی تابلو !
فیلم های داغ عاشقانه بدون سانسور
منظور گرداننده گان این سایت ها از کلمه داغ چیست ؟
نکته جالب تصاویریست که جهت تبلیغ این فیلم های عاشقانه به کار رفته است ، عکس های وحشتناک از زنان و دختران استثمار شده، اما اینکه این زن ها چه ربطی به عشق دارند جای سوال است ، جالب آنکه خود خود مدیران این سایت ها هم کنار عاشقانه چند علامت تعجب می زنند .
در جامعه غربی امروز عشق یک دروغ است ، یک دروغ بزرگ که با آن جامعه شرقی را می فریبند وگرنه حنای عشق غربی بین خودشان دیگر رنگی ندارد .
عشق جامعه غرب امروز مساوی با س.ک.س است ، شاید کمتر فیلمی در اروپا یا آمریکا تولید شود که در آن از صحنه های مبتذل استفاده نشده باشد ولی دلیل این همه اصرار به نمایش روابط بین زن و مرد چیست ؟ آیا می خواهند جوان هایشان میل به ازدواج پیدا کنند ؟
نخیر قصد آنها مشغول کردن من و شما و آن جوان به این امور است تا با استفاده از غفلت ما برنامه های خود را پیاده کنند .
کسی منکر لذت روابط جنسی نیست ، یکی از پر لذت ترین نعمات الهی همین قضیه است ، چیزی که خداوند به مومنین وعده چنین و چنانی آن را در بهشت داده است .
به نظر من تمام نعمت هایی که خداوند در این جهان قرار داده است یک نمونه است ، مانند وقتی که می خواهیم برنج بخریم از فلان نوع برنج نیم کیلو می خریم اگر خوب بود با گونی می خریم .
خداوند این نعمت پاک را به ما داده ، چون مرغوب است می گوییم نا محدود از این لذت به ما بده ، خداوند می فرماید اشکالی ندارد ولی بهای آن ایمان است ، اگر پرداشت کنی بهره مند خواهی شد .
اما عده ای سود جو سعی دارند با وارد کردن لذت های قلابی و غیر اصلی تزئین شده به بازار لذات دنیا علاوه بر اینکه مارا از آن لذت مرغوب منحرف می کنند سرمایه ایمان ما را نیز چپاول می کنند .
حاصل این معامله چه می شود ؟ می شود کلاهی به گشادی تایر تراکتور !!
شاید بیش از ۹۰ درصد فیلمهای تولیدی خارج دارای صحنه های غیر اخلاقی و غیر انسانی باشند ، صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توان تولید تعداد محدودی فیلم را دارد بنابراین جهت تنوع هم که شده مجبور به خرید فیلمهای خارجی است ، از فیلم های خریداری شده صحنه های غیر اخلاقی آن حذف می شود و اگر خانمها دارای لباس مناسب نباشند ، لباس تن آنها می کنند . هرچند باز گاها آن اثر سوء را دارد ولی نه مثل قبل . پس از آن این فیلمهای خارجی قابل پخش می شوند .
مسئول فروش فیلم های بدون سانسور کیست ؟
فروش علنی و گسترده فیلم های بدون سانسور آن هم با زیر نویس فارسی و قیمت بسیار پایین نمی تواند کار یک شخص یا یک گروه باشد ، این کار کار یک جریان است .
فیلمهای بدون سانسور،فروش،فیلم،هالیوود،بالیوود،داغ،عاشقانه،عشق،محبت،والینتاین،س ک س ی ، مشایی ،جادوگر،جریان،انحرافی،جادو،لوپر،خارجی،بازیگر،فراری،زن، دختر،پوشیه،نقاب،نامه،ابتذال،سینما،بدون حجاب،هالیوود،شیطان پرستی،طلبه،خاکی،امام زمان،جمکران ، فیل تر شکن،فیلتر،وی پی ان
حتی گاها این فیلمهای مبتذل دوبله فارسی هم می شوند !
بله فیلم های عاشقانه مبتذل با دوبله فارسی !
به نظر شما یک فرد عادی یا یک گروه ساده می تواند دست به ترجمه یا دوبله این تعداد فیلم بزند ؟
نکته قابل تامل تر این است که این افراد به سادگی قابل شناسایی و پیگیری هستند چرا که آن ها از طریق پست محصولات خود را پخش می کنند و هزینه فیلم ها را در محل از مشتری در یافت می کنند .
وارد سایت می شوید ، آدرس را وارد می کنید دو روز بعد مجموعه فیلم ها توسط مامور محترم پست تحویل شما داده می شود و هزینه آن موقع دریافت می شود .
این کار مستلزم بستن قرار داد با اداره پست است ، و بستن قرار داد بدون دادن مشخصات حقیقی امکان پذیر نیست. پس مدیریت این گونه جریانات به سادگی قابل پیگیری و شناسایی هستند . ( از سایتهایی که این فیلم ها را به طور رایگان و از طریق دانلود در اختیار مراجعین قرار می دهند نباید غافل بود )
بنده خود مشاهده کرده ام گاها عده ای دست فروش نیز اقدام به توزیع و فروش اینگونه فیلم ها می کنند بدون هیچ برخوردی . در برخی مناطق افرادی هستند که هنگام عبوی رهگذران در گوش آنها نام فیلم ها را زمزمه می کنند ، سی دی سی دی ، فیلم … ، شو ، سی دی ،…
چرا با این گونه افراد برخورد نمی شود ؟
امیدوارم مسئولین محترم نگذارند این جریان بیش از این قربانی بگیرد . نگذارند که جریان سایتهای مستهجن تکرار شود . آماری که بنده آن زمان به گوشم رسیده بود واقعا اسفناک بود ، فقط یکی از فیلم های سایت … سه میلیون بار دانلود شده بود !
امیدوارم که دست گاه اطلاعاتی از این مساله بی خبر نباشد و در حال پیگیری این جریان باشد .

مربوطه به : آخرین عناوین

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

 1. mojtaba می‌گه:

  امان از دنیا طلبی و غفلت از آخرت
  نمیدانم این افراد اصلا فکر نمیکنند یهروزی شاید فردا از این دنیا بروند
  اللهم عجل لولیک الفرج

 2. باران الهی می‌گه:

  سلام.عجب آدم هایی پیدامیشن!کاش یکی هم به فکرباشه وجلوی این هاروبگیره.مطلب تامل برانگیزواسفناکی بود.موفق باشید

 3. ویدا می‌گه:

  اگه راست می گی چندتاعکس به ایمیلم بفرست که باورکنم فیلم اونجوری داری

 4. عشق دختر می‌گه:

  سلام داداش قربونت اگه فیلم داری واس منم بفرست مالازم داریم اگه میشه ایمیل ویدارو بفرست واسم یه دنیا ممنونت میشم قربونت داداش مرسی سایت خوبی داری حال کردم

 5. poya می‌گه:

  vaseh ma ham befrest

 6. ashi می‌گه:

  اگه داری واسه ماهم بفرست

 7. ی می‌گه:

  اگه این فیلم هارو داری چرانمی ذاری توسایتت دانلود کنیم ؟

 8. راحل می‌گه:

  قربون تو داداش گل برم.ولی این حرفا مگه اثر میزاره؟!ببین برات چه ایمیلایی زدن!مشکل مامذهبیااینه که همیشه دفاعی کار کردیم!هرموقع که دیدیم خرابکاری شده خواستیم جمعش بکنیم!هیچ وقت عملکرد ابتدایی ازمادیده نمیشه!ببینید اگه انتظاربهترشدن اوضاع روداریم بایدکفه ی ترازوی ماسنگینتر باشه که هزار اسف که مذهبیا سرشون توی برف هست!!مشکل ماباایشالا ماشالای بازاری حل نمیشه.مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد..ببخشید سرتونو درد آوردم..

 9. سلام…
  خسته شدم از این همه نیرنگ دشمن ….با ریتم بخونید بهتره
  خداییش یه عالمه طرح پشت این قضیه هست که اگه باعث فساد هم شده خیلی طبیعی…
  حسابی با این فیلمها همرو سرگرم کردند….
  انشالله خدا شما رو در این مسیر کمک کنه
  یاحق

 10. milad می‌گه:

  اگه فیلم داری بفرست

 11. طارق می‌گه:

  سلام عزیزان ایا تا به حال فکر کردید که خدا ما را می بیند خداوند در قران روشن گر میفرماید: الم یعلم بان الله یرا یعنی ایا شما گمان می کنیید که خداوند شما را نمیبیند افلا تعلمون یعنی ایا تدبر نمی کنید ایا مقدار مقداری فکر خویش را به کار نمی اندازید چقدر انسانها امدند و رفتند به قول ما شاد وخرم بودند اما اخرش چه شد نهایت کار ما در این دنیا کجاست ایا غیر از جای که گذشتگان ما رفتند روزی مرگ فرا خواهد رسید و همه ما را در بر خواهد گرفت ایا ما زمان مرگمان را میدانیم کی کجا و چه مکانی اتفاق خواهد افتاد نه هرگز نمی دانیم مرگ زمانی می اید که هرگز فکرش را نخواهیم کرید بیایم عزیزان و بزرگوان مقاری به این مسئله فکر کنیم از کجا امده ایم برای چه امده ایم و به کجا خواهیم رفت بیاید دوستان دست از این کارهای بیهوده برداریم و گذشته را جبران کنیم خدایا تو را به جلال و بزرگیت قسم عاقبت عمر ما را ختم به خیر بگردان و ما را از اسارت تبلیغات فجیح دشمن رهای ساز وخدایا کمکمان کن که اگر توبه کردیم دوباره به ان کار باز نگردیم آمین یا ب العالمین ………..!!!

 12. ali می‌گه:

  س. لطفا” برام من هم بفرست…………

 13. ali می‌گه:

  آخه تیترش نوشته همه جور فیلم مبتذل و مستهجن هست

 14. جواد می‌گه:

  خیلی سایتتون باحاله قربون دستتون

 15. سردار می‌گه:

  اوووه… چقدر فیل مبتذل ! چند تا از این فیلم ها برای ما هم بفرستید !

 16. niaz می‌گه:

  سلام به ایمیل منم بفرست
  قوربونت

 17. مریم می‌گه:

  سلام بچه ها
  هرکی فیلم سکسی میخواد…

 18. یاس می‌گه:

  یکی می نالید از درد بی نوایی یکی مگفت خانم زردک می خواهی

 19. korozh می‌گه:

  سلام
  واسه منم عکس و قیلم سکسس یفرستید
  ولی باورم تمیشه دروغ میگید

 20. اسما می‌گه:

  فیلم های مبتذل و ویدءو مبتذل بفرست

 21. مجید می‌گه:

  سلام به همه انسان های کره زمین پیر و جوون خوب و بد دوستان گلم همه ما عمومی فکر میکنیم هیچ کس فردی فکر نمیکنه از روی عقل حرفی را نمیزنیم و تنها علت ان این است که خرافات گذشته رو بر روی دوش خود میکشیم و به هیچ نحوی حاظر به قیام عقلی خود نیستیم سوال من اینه چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا چرا من جوان باید دنبال فیلم سکسی باشم جوابش را همه میدانید و این یعنی دررررررد.یا حق

 22. آرش می‌گه:

  بی داد از ایمان و اعتقاد ضعیف

 23. یاسین می‌گه:

  برای منم هرچی داری بفرست ببنم اگر راست میگی

 24. maseh می‌گه:

  دیگه از این حرفا گذشته ..نمی شه جمعش کرد ..بیاین با این مسئله کنار بیاییم ..بعضی وقتا شاید فضای باز بهتر می تونه انسان رو هدایت کنه تا امر ونهی ..

 25. سید سعید رضیان می‌گه:

  خرید فیلم جه شکلی

 26. ناشناس می‌گه:

  میشه واسه منم بفرستید…

 27. یه نفر می‌گه:

  تو کشوری که به جوانان ارزش قائل نشن فساد اون جامعه رو بر میداره
  و ما هم یکی از اون جوانان واقعا” حق ما خورده میشه. با این گرونی و این چیزا مگه میشه زن گرفت

 28. حب علی می‌گه:

  سلا من یک عمر گناهکار وروسیاه خداوندو حضرت زهرا واقای مظلوم هستم ولی با تمام جرات میگم این کارها حرامه گناهدار باید جواب گو باشی چه برسه به کسی که حرامه خدا ترویج میده

 29. ناشناس می‌گه:

  اخه اینا چه نونی میخورن

 30. محمد می‌گه:

  امیدوارم همیشه خوب باشید