طراحی سایت
چهره جدید نفاق، مشایی

سخنان سعید حدادیان نسبت به فایل صوتی منتسب به وی در مورد مشایی

کدخبر : 4186 

حاج سعید حدادیان ، صبح امروز در آخرین روز از مراسم عزاداری ایام فاطمیه ، اظهاراتی را پیرامون برخی حاشیه های ایجاد شده در رابطه با فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی و جریان منحرف دولت بیان کرد .

حدادیان+مشاییحاج سعید حدادیان ، صبح امروز در آخرین روز از مراسم عزاداری ایام فاطمیه ، اظهاراتی را پیرامون برخی حاشیه های ایجاد شده در رابطه با فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی و جریان منحرف دولت بیان کرد .

به گزارش حریم یاس به نقل از صراط نیوز ، سعید حدادیان در ایتدا با اشاره به این مطلب که پیغمبر اکرم (ص) نسبت به اینکه برخی از اطرافیان ایشان حضرت زهرا (س) را به شهادت می رسانند آگاهی داشتند اما مامور به صبر بودند و حضرت علی (ع) را نیز توصیه به صبر فرمودند، گفت: پرچم فاطمیه باید برافراشته باشد زیرا این پرچم ، پرچم نفی نفاق است .
وی افزود: حضرت زهرا (س) برای پرده برداری چهره نفاق دینی از همه امکانات استفاده کردند .
این ذاکر اهل بیت پیرامون صحبتهای مربوط به ماه مبارک رمضان با اشاره به ماجرای ملاقات برخی با حضرت فاطمه (س) برای ایجاد جو سیاسی شهر مدینه اظهار داشت: بنده ۹ ماه پیش در ابتدای ماه مبارک رمضان بنا بر موقعیتی صحبت کردم و بعد از آن در شبهای قدر و برنامه های ماه محرم و صفر هم مطالبی را مطرح کردم اما در حال حاضر با انتشار صحبتهای مربوط به شب اول ماه مبارک رمضان عده ای قصد مظلوم نمایی و بهره برداری سیاسی دارند .
سعید حدادیان در ادامه با قرائت آیه “اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا” پیرامون فواید انتشار صحبتهای مربوط به ۹ ماه پیش در بازه زمانی فعلی اینگونه گفت: با توجه به مطالبی که در ماه رمضان گفتم و هم اکنون انتشار یافته است نام بنده هم در کنار نام حاج حسین شریعتمداری و حاج منصور ارضی که در روشنگری های خود در زمان فتنه غوغا کردند به عنوان متشاکی در لیست آقای مشایی قرار گرفت .
در ادامه حاج سعید حدادیان با ذکر خاطره ای از زمان دولت اصلاحات گفت: “به آقای هاشمی پیغام دادند که حاج منصور ارضی علیه شما مطالبی را بیان کرده است و آقای هاشمی گفت : دیگر چه خبر؟” اگر قرار به شکایت بود که او باید ۳۰۰ شکایت مطرح می کرد . اما شما از آن برخوردها استفاده کردید .”
وی در ادامه بیان داشت: بنده افتخار می کنم که جریان نفاق جدید از من شکایت کرده و این جریان باید به مردم معرفی شود .
این شاعر اهل بیت در ادامه اظهاراتش پیرامون مسئولیتهایی که برخی از چهره های منحرف و سابقه دار در دولت گرفته اند خاطر نشان کرد: مگر سابقه دار بودن عیب نیست؟ چرا برخی از افرادی که مسئولیت دارند سابقه دار هستند؟
به گزارش صراط نیوز ، وی ضمن توصیه به صبر افزود: به هر حال در تبیین چهره جدید نفاق ما از جان گذشته ایم . غده ی عفونی دولت باید خارج شود . آقای مشایی برای این دولت و مملکت مشکل ساز و مخل نظام است .
سعید حدادیان در ادامه بیان داشت: اگر ما دو تا تعریف از مشایی می کردیم الان روی سر او جا داشتیم .
وی با اشاره به اینکه ممکن است از نوکر امام حسین (ع) اشتباهی رخ داده و نباید آن را به حساب دستگاه ابا عبدالله (ع) گذاشت گفت: بنده بسیار کم اتفاق افتاده که کسی را نفرین کنم اما تا به حال سه نفر را نفرین کرده ام که نفرینم گرفته است . یکی آقای مهاجرانی بود دیگری هم اکبر گنجی و سومی عبدالله نوری .
این شاعر اهل بیت با اشاره به صحبتهایش پیرامون مراجعه به دفتر مشایی در زمان حضور او در شهرداری برای زدن وی گفت : منظور از زدن درگیری نیست . من این را به خود آقای احمدی نژاد هم گفتم ایشان خندیدند .
این ذاکر اهل بیت در ادامه افزود: تلویزیون صدای امریکا پیرامون انتقادات من به مشایی از ادبیات چاله میدانی حرف زده و نگران مشایی شده است . چاله میدان یک محله است در جنوب شهر تهران . مگر آنها شهید نداده اند ؟
حدادیان در ادامه افزود: شما بروید تفاوت خر و الاغ را با بین الغی و فراماسون مقایسه کنید!
وی اظهار داشت: اگر مشایی کاندیدای انتخابات مجلس شود بنده هم به همین منظور کاندیدا خواهم شد و در مجلس در صندلی پشت سر او خواهم نشست .
حاج سعید حدادیان در پایان عنوان کرد : مشایی باید از این دولت برود این را کسانی می گویند که در رشد و پرورش دولت موثر بوده اند.

در همین رابطه بخوانید:

مربوطه به : آخرین عناویناخباراخبار سیاسی

کلمات کلیدی: , , ,

 1. حامد می‌گه:

  با سلام
  همه در حالت عادی خوب هستند . انسان در عصبانیت مشخص میشود چقدر صبر دارد . آقای حدادیان که پیرو پیغمبر و حضرت فاطمه هست . پیغمبر بارها فحش دادن و ناسزا گفتن را سرزنش کرده است . ولی آقای حدادیان …

 2. امیر محمد می‌گه:

  سلام
  آقای حدادیان پرچمش همیشه بالاست.
  چطور این آقایونی هر غلطی دلشون بخواد بکنن. اونوقت حاج سعید یک حرف زده انقدر تو بوقش میکنن ؟
  به قول حاج سعید اینم فتنه جدید مشاییه برای فرار کردن از کارهاش .
  اینهمه علما و آقایان درباره مشایی حرف زدند و اخطار دادن اما کو گوش شنوا ؟
  مگه شخص رهبر نگفت ؟
  آقای احمدی نژاد ما حامی ات هستیم تا جایی که با رهبر باشی
  اگه پاتو کج بگذاری و این مردک رو میدون بدی خشم حزب الله را خواهی دید.

 3. مرصاد می‌گه:

  حاج سعید حق رو گفته حق هم حقه پس تفسیرش باشه با اهلش
  اصل قیام امام حسین (ع) اگر برای احیاء حق بوده که بوده و یک قیام دینی و سیاسی بوده پس مداح حسینی ذاکر حسنی روحانی دینی من و شما و هر که عاشق حسین(ع) سلام باشه میتونه بنا به تشخیص خودش از حق در هر زمینه ای سیاسی دینی اجتماعی و … صحبت کنه میگن نبین کی گفت ببین چی گفت خداوند به ایشان و همه طالبان حق خیر بدهد یا علی

 4. سارا می‌گه:

  اقای سعید حدادیان خیلی زیاده روی میکنه به یه نوحه خون چه ربطی داره که بخواد بیاد درباره رییس جمهور نظر بده و تو کاراش دخالت کنه…اقای سعیدحدادیان که خیلی دلش میسوزه تو هیچ کدوم از اغتشاشات برای دفاع از رهبر نرفت حتی جبهه هم نرفته فقط تو چندتا پادگان نوحه خونده…اگه امام و شهدا نبودن اقای سعیدحدادیان از کجا پول درمیاورد؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. سارا می‌گه:

  چرا نظری که مخالف هست رو حذف میکنید و نمایش نمیدید…حقیقت تلخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. صاحب می‌گه:

  دمت گرم حاجی الحق که بوی جبهه رو میدی………هرکی با ولایت درافتاد ورافتاد

 7. امید می‌گه:

  با سلام -والله من آدم سیاسی نیستم ولی آقای حدادیان حق توهین به هیچ احدی را ندارند -بابا طرف رئیس دفتر رییس جمهور است و نباید بهش بی حرمتی کرد-چرا نمیخواهیم یاد بگیریم چگونه از دیگران انتقاد کنیم؟

 8. دلبر می‌گه:

  … آخه آقای حدادیان …
  این آقای احمدی نژاد که به اون داری توهین میکنی انتخاب اکثر مردم این ملته…

 9. اقای سعید حداد :
  اصلا تو کی هستی که درمورد سیاست نظر میدی
  تو چی کاره ی این مملکتی که به سران مملکت بی احترای میکنی؟
  تو مداحی مثلا
  خوب برا دشمن خوراک درست میکنی
  الحق که یاور خوبی برا اسرائیل و امریکا شدی در حدی که تو برنامه های voa ازت تعریف میکنن اخه تو ولایت مداری!؟ به قول امام هر موقع دشمن ازت تعریف کرد بدون یه مشکلی داری
  کجا حزب الله از این کار های قبیح میکنه؟

 10. صادق می‌گه:

  سعید حدادیان اشتباه میکند. آیت الله علم الهدی اشتباه میکند. آیت الله مصباح. آیت الله مکارم. آیت الله جوادی آملی همه و همه اشتباه میکنند ؟
  رهبری هم اشتباه میکند ؟
  اگه به سعید حدادیان که استاد اخلاق و دین است مربوط نیست به کی مربوطه ؟
  هیچ میدانید فراماسونری چیست ؟ آیا میدانید علمای دین ما مشایی را فراماسون خوانده اند و از دین خارج ؟
  آیا میدانید پرداختن به این موضوع و تخریب شخصیت مداح ارزشیمون بعد از حرفی که ۹ ماه قبل زده یعنی چه ؟
  آیا میدانید تمامی اینها از نفاق شخص مشایی نشأت میگیره ؟
  کمی بصیرت داشته باشید
  آقای احمدی نژاد که از حمایت ما به جایی رسیده بداند که وجودش صدقه سر مقام معظم رهبری است . و بداند که تا زمانی که پشتیبان ولایت فقیه و علمای ما باشه ما حمایتش میکنیم
  اللهم عجل لولیک الفرج

 11. برادر شهید می‌گه:

  هرکسی خودشو یجا نشون میده آقای حدادیان هم خودشو نشون داد من کاری به مشایی ندارم برادر شهیدم و طرفدار رهیری ولی آیا حرفهای آقای حدادیان نفاق نمی آره؟ کسی که خودش طرفدار پروپا قرص احمدی نژاد بوده!!! آقای حدادیان خودتو خراب کردی؟ بسوزه پدر سیاست!!! ببین تا کجاها نفوذ کرده! وقتی می بینم که احمدی نژادی که براش اینهمه سرو دست میشکستید باهاش اینطوری برخورد می کنید وای بحال رهبری!!! آیا الآن میشه گفت که: سیاست ما عین دیانت ماست؟ اگه این دیانته وای بحال ما. نکته آخر اینکه به همه میگم، همه، کاری نکنید که امام در قبر خود بلرزد!!!!!!!!

 12. کوچیک همه می‌گه:

  خوب آتو دادی دست اونوریها
  حاج سعید عفت کلامم خوب چیزیه
  بقول شما مداحها امام های ما کی با دشمنشون این برخوردو داشتن که تو با یه انسان داری
  گیریم طرف منحرف بی دین ، اینجوری طرفو به اصطلاح توجیح میکنین
  خدایی همه رو دین زده کردین با این کاراتون

 13. محمد می‌گه:

  مهم اینه که بعضی ها جایی کم میارن فقط با کفتن کلمات زشت و زننده اروم میشن

  همه رنگی خوبه جز دو رنگی

 14. محمد نجفی عمران می‌گه:

  با سلام
  حاج سعید که چیزی نگفت،حق این آدم های کثیف و … بدتر از اینها هست

 15. محمد جوادی می‌گه:

  باسلام زنده باد هرکی که علیه این غده سرطانی که مصداق بارزاسراییله (البته ازنوع داخلیشه)صحبت وروشنگری میکنه بابا یه کم چشماتونو باز کنین به تاریخ گذشته اسلام رجوع کنین مگه همین ابن ملجم لعنه الاه از سردارای اسلام نبود مگه شمر لعنتی از جنگجوهای بزرگ اسلام نبود ولی جفتشون یه حیون وحشی بودن در لباس میش الان هم یکی به اسم مشایی عین کنه چسبیده به این دولت ومملکت.خدا خودش شرشو کم کنه

 16. نیوشا می‌گه:

  سلام جناب حدادیان منم با بخشی از سخنان شما موافقم و معتقدم که جناب مشایی مخل نظام هستند و باید از دولت بروند اما با این بخش که می گویید عده ای سابقه دار در نظام هستند مخالفم بلفرض که سابقه دار باشند نکنه شما هم این سخن امام (ره)را از ید بردید که گفتند : مهم حال ادمهاست . پس این دلیل نمیشه اگر کسی سابقه بدی هم داشته الان پشیمان نشده باشد
  پس توبه کنید و از زدن تهمت خودادری بفرمایید.
  انشاا… که همه رستگار شویم

 17. علیرضا می‌گه:

  این سخنان وقیحانه و دور از شأن هیئت أباعبدالله در حالی از زبان حدادیان خارج می شود که امام خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی همگان را توصیه به حمایت از دولت نموده اند و بارها این دولت را دولت نمونه و موفق معرفی کرده اند.

  نکته دیگر اینکه در شرایط حساس منطقه و شرایط کاری سخت دولت در داخل کشور، پرداختن به مسائل فرعی و مسأله اصلی کردن آنها آیا جز خشنودی دشمنان را در پی دارد؟

 18. قاسم می‌گه:

  یه جا شنیدم که پیامبر از مداح ها خیلی بدش میومد حالا میفههم چرا راستش اگه این حرفها رو یه نفر از جناح چپ نسبت به این آقایون زده بود الان یا تو زندان بود یا سر به نیست شده بود
  خب آزادی شنیده بودیم ولی نه از این نوعش که فحش بدند

 19. علی می‌گه:

  باسلام وصلوات برمحمدوآل طاهرش محمدی که انس بن مالک ۱۰سال درخانه او زیست وهرگز کلام ناشایست و غضبی از او ندید من نیز از مشایی دل خوشی ندارم اما شایسشته نیست در جایی که رهبر برای حفظ وحدت اسلام ما را در ردیف اهل سنتی قرار داده که هیچکس همچون آنها دل حضرت زهرا را نشکستند وحق ولایت را غصب نکردند حالا اینگونه باعث شادی امریکا واسرائیل شدید بهتر نبود این قضیه را مثل خیلی چیزهایی که مردم ندانستند بدون طبل رسوایی حل میکردید ؟خدا رحم کند به زمانی که میخواهی فتنه ای را برملا کنی وخودناخواسته گوشه ای از فتنه دیگر باشی

  خداوند ما وشما را از فتنه های آخر زمان حفظ کند.اینشاا…

  ومن ا…التوفیق / کرمانشاه

 20. nabi می‌گه:

  من از طرفداران حدادیان بودم.از این تاریخ دیگه فقط بحال خودم،دینم و باورهایم تأسف می خورم بابت چنین مداحان فحاشی که برای دفاع از اعتقادات از هر ابزاری استفاده می کنند

 21. امین می‌گه:

  سعید حدادیان کارش درسته…….

 22. mohsen می‌گه:

  دیگه مداحامونم سیاسی شدند.

 23. حدادیان می‌گه:

  چرا نظر مخالفان حدادیان را حذف میکنید چرا از حقیقت میترسید

 24. محمد کمالی می‌گه:

  نظراتی که از جملات رکیک استفاده شده باشه تایید نمیشه و حذف میشه. چه مخالف و چه موافق !

 25. abdozahra می‌گه:

  مداحی که سیاسی نباشه باید بره بمیره….

 26. محمد می‌گه:

  سعید حدادیان استاد دانشگاه و صاحب نظره.
  کارش هم درسته. بترسید از اون موجود که در دولت رخنه کرده !

 27. احمد محمودنژاد می‌گه:

  امان از روزی که نفس انسان ضعیف شودحضرت به مالک گفت برگرد گفت چیزی نمانده تا پیروز شوم به زماناکنون ده دقیقهیا بیشترگفت برگردشمشیر وغلاف کرد وبرگشت درجایی حضرت گفت برو گفت زیرپای اسبها قرآن است گفت بروکاغذی بیش نیست ورفت مشایی پرکارترین وولایتمدارترین رئیس جمهوررا زیرسئوال بردوخواهدبردبنده یکی از طرفداران حاج محمود بودم وهستم واز فعالان ستاد با مسئولیت بودم بسیجی هستمواز خانواده ۲شهید ویک جانباز خودم هم یک تیر ناقابل در بسیج به سرم خورده ولی چرا به خدا حیف ازاین رئیس جمهورکه آلت دست مشایی شود مشایی بااحمدی نژادفاصلهزمین تا آسمان داردرهبرما رکن اصلی ما است اللهم عجل لولیک الفرج آقای احمدی نژاد حاج محمود من تو با این نام شروع کردی از یادش نبر

 28. احمد محمودنژاد می‌گه:

  هراشتباهی قابل برگشت است نباید شیطانیان را خوشحال کرداگر انسان برگردهدوباره رفاقتها میادسرجای خودش راهسعید حدادیان ومن حاج محمودیکی است یعنی دوستار ولایت انتقاد اگه تند هم هست باید پذیرفت تادشمن شاد نشویم نباید بین بچه حزب الهی تفرقه ایجاد شودحاج محمود اگه این مشایی رو کنار بگذاره کارحل است بدانید قلب حاج محمود احمدی نژاد وآق سعید با هم پیون دار د

 29. احمد می‌گه:

  درود خدا بر حاج سعید

 30. علی اصغر می‌گه:

  بنام خدا
  با سلام
  اولا دوستانی که در مورد سیاسی بودن یا نبودن، جبهه رفتن یا نرفتن حاج سعید صحبت کردند لطفا یه تحقیق در مورد حاجی حتما داشته باشند. دوما حاجی نوکرتم ثابت کردی ولایتی هستی شاخص بچه حزب الهی رهبر ی و حضرت آقا ست هر کی بخواد از این شاخص انحراف پیدا کنه جلوش وایستادن مگه دکتر احمدی نژاد در خصوص خدماتش به نظام و انقلاب انگشت کوچیکه هاشمی میشه ؟ هاشمی خطا رفت حزب اله حذف ش کرد .

 31. صادق قوچانی می‌گه:

  ببینید دوستان ما الآن چرا داریم اصحاب سقیفه رو لعن و نفرین می کنیم، ما نه خود خدا اونها رو لعن می کنه “اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آخر تابع …” مگه اونها اصحاب درجه اول نبی اکرم نبودند با اونهمه سوابق درخشان، امثال طلحه و زبیر و دیگران با انهمه سابقه … بخاطر چی مورد لعن و نفرین خدا و حق مداران قرار گرفتند بخاطر انحرافشون از حقیقت و باطن دین، یعنی ولایت (دقت کنید). الان هم فرقی نمی کنه می خواهد هر کی باشه رییس جمهور باشه، وزیرش باشه، نماینده مجلس باشه، آیت الله و مجتهد باشه، بچه جنگ باشه یا نباشه با هر سابقه ای که قبل و بعد انقلاب و دفاع مقدس داشته، تا وقتی در خط ولایت و مطیع اوامر ولی امر باشه روی تخم هر دو چشمامون، ولی وقتی انحراف پیدا کرد و خدائی نکرده در مقابل رهبری ایستاد، منفور همه مردم میشه، مردم اول رهبری رو می خواند بعدش رییس جمهور و هر مسئول مملکتی دیگه رو، نگویید که منتخب مردمه و یا این حرفها، حکایت منحرف و مخالف رهبری برای اهل بصیرت، با اصحاب سقیفه و طلحه و زبیرها فرقی نمی کنه، نباید بگذارینم تاریخ دوباره تکرار شود. دشمن ولایت و رهبری و تضعیف کننده اش رو لعن کنید، گناهش با من این هم شماره پرونده ام
  (صادق قوچانی/جانباز و برادر شهید)
  —–
  این و هم اضافه کنم که این نحوه برخورد با ایشان و رییس دفتر ایشون، اولاً نتیجه بی توجهی خود ایشان به تذکرات مکرر دوست و اشنا بوده، اما انگار نه انگار که دلسوزان انقلاب خیر ایشون و می خواهند، ثانیاً بنده هم که طرفدار ایشون بودم و اصولگرا هستم، و هیچ صاحب انصافی منکر زحمات ایشان در این دو دوره ریاست جمهوری نیست، اما این نباید به معنای نادیده گرفتن اشتباهات ایشان و رییس دفترشون و توجیهات ایشان در دفاع از ندانم کاری ها و سوتی های بزرگ و کوچک این آقا رییس دفترش باشه.
  آخه ما هم دلمون می سوزه، بخدا ادم از صد جا مشکل نداره، اکثر اوقات مشکلات آدمیزاد از یکجا و یک مشکل نشأت می گیره. به جرأت می تونم بگم که بزرگترین مشکل آقای احمدی نژاد بعد خودش (نفسش و خودرأیی اش) این آقاست؟؟؟ (حیفم می آید با بردن اسمش نوشته هام آلوده بشه).
  آقای احمدی نژاد مواضع و نیتت و با رهبری صاف و روشن و عملت و راست و حسینی کن و بین خودت و بعضی ها خط قرمز بکش ما هنوز هم مخلصتیم (داش).

 32. صادق قوچانی می‌گه:

  سلام

  چرا یکی از نوشته های من و حذف کردید، آخه کجای نوشته ام اشکال داشت، اصل مطلب نوشته اولم بود و نوشته دوم ادامه و تکمیل مطلب بود. خدا وکیلی از شما انتظار بیشتر داشتیم. بدرود

 33. محمد کمالی می‌گه:

  سلام
  متاسفانه در حال تغییر سرور هستیم و با توجه به تغییر دی ان اس ها و هاست ممکنه اشکالات اینچنینی پیش بیاد.

  خوشبختانه تونستم نظر شما رو برگردونم.
  با تشکر از دقت شما .

 34. شهید می‌گه:

  دوستان بیاد داشته باشید هر کس بخواد جلوی رهبری قدعلم کنه کمرش رو میشکنیم میخواد احمدی نژاد باشه میخواد مشایی باشه یا هر کس دیگری

 35. حاج عباس ابیانه می‌گه:

  به نام خدا .از اقای حدادیان تشکرمیکنم این مشایی احمق را باید اینقدر کوبید تا نتواند سر راست کند … من از ادبیات اقای حدادیان راضی هستم ومهر تایید براین ادبیات می زنم .اقای حدادیان افرین ما منتظر این هستیم که باز هم مشایی مزدور را بکوبید.لعنت خدا بر کسانی که ایرانی اسلامی می کنند.ملیت ما اسلام است نه ایران.

 36. مشد علی می‌گه:

  با سلام
  ما سرباز ولایت هستیم همینو بس.
  دم حاج سعید گرم گل گفته
  مخلص حاجی هستم با این صدایی که همیشه برای اهل بیت (ع)خونده.
  سلامتی حاج سعید و خانواده محترمش صلوات.
  یا علی

 37. سعیده می‌گه:

  کاری ما به کجا رسیده نوحه خون هم واسه ما از سیایت حرف میزنه.
  البته شاید من هم حذب باد بودم از این کارا میکردم
  خدا رو چه دیدی

 38. محمود می‌گه:

  حاج سعید مجلس امام حسین چاله میدون نیست رگ لاتی رو میکنی منم مخالف مشایی ام خیلی منطقی از رئیس جمهور ملت انتقاد می کردی.

 39. آقا حمید می‌گه:

  به نظرم آقای حدادیان در جایگاهی نیست که بخواد موضع بگیره مگه اینکه بخواد تو آینده کاری بکنه
  آقای حدادیان شما خودتو با مراجع هم سطح می دونی یا برتر ازاونا
  در هرحاتل نگاهی به موضع گیری مراجع بندازین

 40. saeed می‌گه:

  ایول حاجی . حق رو باید گفت حتی به ……….
  امیدوارم روزی رییس جمهور بداند که این گفته ها همه از رو.ی دلسوزی به نظام و ولایت بوده و لا غیر.

  یاعلی

 41. saeed می‌گه:

  البته لازم هستش این رو بگم عزیزان بدونن. که این مشایی قصد داره و داشته که انجمن حجتیه مدرن به اصطلاح خودش تاسیس کنه و از اقدامات آنها این بوده که در زمان غیبت ولی فقیه نباید باشد و باید همیشه فساد کنیم تا امام زمان ظهور کنه . که متاسفانه همه این مطالب مشایی رو همه مراجع رد کردن و کاملا کاملا غلط هستش .
  مد نظر بعضی ها

 42. mohsen می‌گه:

  haj saeed!khoda omre ba ezzat nasibet kone. vaghti be har zabani ba in agha harf mizani be khrjesh nemire bayad ba zabane khodesh eiradatash ra bayan kard.mage mishe ham dam az velayat va edalat bezani va ham ba karhaye zesht jegar mardom ra besuzani? in mardak darad abahegari va bibandobari ra dar jameeh tarvij mikonad va ba pule beytolmal baraye khodash tarafdar mitarashad.akhar sue estefade az helm va raafate rahbar va marajee taghlid ta key?bande niz be nefrin haj saeed hadadiyian AMIN miguyam.

 43. نگار می‌گه:

  با سلام
  مرگ بر فراماسون و مرگ بر حامیان آن.
  انتقاد آقای حدادیان و انتقاد هرکسی که در مقابل فراماسونی چون مشایی بایستد،امری قابل قبول است اما مسئله اینجاست که چگونگی این انتقاد با شخصیت فرد منتقد، ارتباط مستقیم داره به همین دلیله که آقای حدادیان باید مؤاخذه بشه که: بابا جون من شما از زبون یه آدم مذهبی و پیرو ولایت داری حرف میزنی پس عفت کلام رو حفظ کن تا به خودتو هم جهتی هات تهمتای نادرست نزنن و باعث شرمساریشون نشی.
  اینو گفتم چون برام اتفاق افتادو منم نتونستم از بی ادبی حمایت کنم.

 44. علی می‌گه:

  سلام
  خیلی ضعیفی کم آوردی ؟مملکت … همینه دیگه اینم از مذهبی ها

 45. سجاد می‌گه:

  حاج سعید دمت گرم ما امت حزب اله هستیم هرکی شاخ بشه میبریمش

 46. mahdi می‌گه:

  من کاملایا نظر حاجی موافقم .اقایانی که این موضوع را به مسخره میگیرند بدانند که امت حزب الله هرگز گمراه نمیشود.
  حاجی دمت گرم برو دارمت/ما همه بچه چاله میدونیم ولی احمق نیستیم

 47. mahdi می‌گه:

  فراماسون دجال اخر زمان است//////////
  الــــــــهم عجل لولیک الفرج
  اقا بیا ما درانتظارت نشته ایم

 48. توکلی می‌گه:

  یه دفعه میگن بفرما، بشین ، بتمرگ ، مگه همیشه باید از تیکه های قلمبه خارجی مثل فراماسون یا سکولار یالائیک و… استفاده کنیم که خیلی ها اصلاً نفهمند طرف چی گفت ! ایول حاج سعید دمت گرم خوب طرف چزوندی خوب آس آوردی …
  قابل توجه دوستانی که ادبیات چاله میدونی را به باد نقد واستهزاء می گیرند . واصلاً نمیدونند چیه !خواهش من اینه که کتاب (کوچه نقاشها ) رو بخونن .تا بدونن ما هرچی داریم از این چاله میدونیهاس : مثل سید ابوالفضل کاظمی ،ارسنجانی اصغر وصالی …

 49. نوکر اهلبیت می‌گه:

  نفسش گرم سلامتی حاجی صلوات

 50. سید جواد می‌گه:

  با این که میدانم کامنت من را نمیگذارید اینکه مشایی کیه هنوز نتوانستم به واقعیت پی ببرم ولی تیتر شما که نوشته اید سخنان منتسب به حدادیان دیگه چه صیغه ایه یعنی شک دارید که حدادیان این حرفا رو زده؟ بعد هم مداح باید حرمت مجلس اهل بیت رو نگه دارد . این که یک مداح به خودش حق بده به رییس جمهوری با این همه خدمات خاصانه توهین کنه غلط بزرگیست ایشان اگر راست میگه یک مداحی بدون پول بکنه که تازه ثابت بشه ایشون مداح اهل بیته رسول الله هست نه اهل بیت خودش ! بعد هم در کل این آقا در حدی نیست که این غلطای زیادی رو بکنه

 51. مهدی می‌گه:

  جرات حاج سعیدوعشقه

 52. حمزه می‌گه:

  باسلام
  من نه طرفدار حاج سعید هستم و نه مشایی اما عزیزان این را بدانید که طرف حق بودن مهم نه به سیاست بازی و قیافه اگر هم سعید بد حرفی کرده خودش گناه کرده ببین برای چی این حرف را زده هر چند می توانست نزند اما به پشتیبان از ولایت شما چه کار به اهلبیت یا مداحی بودنش دارید شما هم اگر شجاعتش را دارید برید تو مسجد یا جایی دیگه حرف حق را بزنید اگر مداح دخالت نکند مراجع و علما و عارفان هم دخالت نکند پس هر احمقی بلند می شه یک دو تا اسکورت گوریل می گیره دیگه پادشاه می شه پس هم من وهم شما باید از خدا و رسول و ائمه و از روز رستاخیز بترسیم که مبادا طرفدار پول و سیاست باطل شویم

 53. علیرضا می‌گه:

  موقعی که فایل صوتی حدادیان در مورد مشایی را گوش دادم باورم نشد که این صدای حدادیان باشد ، در اینترنت بدنبال تکذیب آقای حدادیان در مورد این فایل صوتی منتشر شده بودم که متاسفانه …
  چیزی جز تاسف … و دعا برای ظهور آقا ندارم که تشریف بیاورند و بشریت را از منجلاب نجات دهند .
  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

 54. داوود می‌گه:

  درود بر مشایی عزیز …
  صبح نزدیک است ……………

 55. هادی می‌گه:

  ددمت گرم حدادیان عزیز که جرء مداح های دیگه رو میکشه،

  احممدی نژاد دیگه شورشو درآورده.

 56. یاسین می‌گه:

  خدا این اقای مشایی رو بکشه

 57. ندا می‌گه:

  بازم دلیل نمیشه که با اون ادبیات آقای حدادیان صحبت می کردن اصلا مشایی شقی کافر اون طرز بیان یه مسلمان نبود کار شما رد آقای حدادیان نمی تونید توجیح کنید!!!!!!!!!!!

 58. علی می‌گه:

  سلام

  مشایی یه جاسوسه شک نکنید
  احمدی نزاد مردم به خاطر رهبری به شما رای دادن اگر بخواهی دور برداری با ما بسیجیان و فداییان اقا طرفی

 59. محمد می‌گه:

  منم حرف آقا علی رو تایید میکنم.متاسفانه مدتیه شاعدیم که احمدی نژاد تغییر کرده.اگر دور برگردونی خودته پیش مردم متنفر کردی.این تغییر باعث میشه که بعدا مردم به افرادی که خودشون رو از اول مثل شما نشون بده شک کنن و به افرادی مثل موسوی رای بدن که وا مصیبتا.

 60. سعید می‌گه:

  به همه دوستان عرض میکنم در این زمان که دشمنان کشور و دینمان بر علیه ما بسیج شده اند بهترین کار گوش به فرمان رهبر بزرگمان بدهیم چون تاریخ ثابت کرده است هرچه از بزرگانمان دورتر شدهایم بیشتر آسیب دیده ایم

 61. مرتضی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  حاج منصور -حاج سعید- حاج محمود و در نهایت حاج حسین سیب سرخی کشته مردشونم گرچه این حرف ها برای دشمنان یه آتو است چطوری؟ اینطوری مثلا دشمن میگه اینان کسانی بودند که از احمدی نژاد حمایت کردند(موقع انتخابات) ولی امروز بر روی او خنجر میکشن پس اینان دیوانه هستند دیگه کاری به جزئیات ندارند
  ولی اگه این حرفها را نزنی روشون زیاد میشه

دیدگاه شما :