چهره جدید نفاق، مشایی

سخنان سعید حدادیان نسبت به فایل صوتی منتسب به وی در مورد مشایی

کدخبر : 4186 

حاج سعید حدادیان ، صبح امروز در آخرین روز از مراسم عزاداری ایام فاطمیه ، اظهاراتی را پیرامون برخی حاشیه های ایجاد شده در رابطه با فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی و جریان منحرف دولت بیان کرد .

حدادیان+مشاییحاج سعید حدادیان ، صبح امروز در آخرین روز از مراسم عزاداری ایام فاطمیه ، اظهاراتی را پیرامون برخی حاشیه های ایجاد شده در رابطه با فایل صوتی منتشر شده منتسب به وی و جریان منحرف دولت بیان کرد .

به گزارش حریم یاس به نقل از صراط نیوز ، سعید حدادیان در ایتدا با اشاره به این مطلب که پیغمبر اکرم (ص) نسبت به اینکه برخی از اطرافیان ایشان حضرت زهرا (س) را به شهادت می رسانند آگاهی داشتند اما مامور به صبر بودند و حضرت علی (ع) را نیز توصیه به صبر فرمودند، گفت: پرچم فاطمیه باید برافراشته باشد زیرا این پرچم ، پرچم نفی نفاق است .
وی افزود: حضرت زهرا (س) برای پرده برداری چهره نفاق دینی از همه امکانات استفاده کردند .
این ذاکر اهل بیت پیرامون صحبتهای مربوط به ماه مبارک رمضان با اشاره به ماجرای ملاقات برخی با حضرت فاطمه (س) برای ایجاد جو سیاسی شهر مدینه اظهار داشت: بنده ۹ ماه پیش در ابتدای ماه مبارک رمضان بنا بر موقعیتی صحبت کردم و بعد از آن در شبهای قدر و برنامه های ماه محرم و صفر هم مطالبی را مطرح کردم اما در حال حاضر با انتشار صحبتهای مربوط به شب اول ماه مبارک رمضان عده ای قصد مظلوم نمایی و بهره برداری سیاسی دارند .
سعید حدادیان در ادامه با قرائت آیه “اِنَّ مَعَ العُسرِ یُسرا” پیرامون فواید انتشار صحبتهای مربوط به ۹ ماه پیش در بازه زمانی فعلی اینگونه گفت: با توجه به مطالبی که در ماه رمضان گفتم و هم اکنون انتشار یافته است نام بنده هم در کنار نام حاج حسین شریعتمداری و حاج منصور ارضی که در روشنگری های خود در زمان فتنه غوغا کردند به عنوان متشاکی در لیست آقای مشایی قرار گرفت .
در ادامه حاج سعید حدادیان با ذکر خاطره ای از زمان دولت اصلاحات گفت: “به آقای هاشمی پیغام دادند که حاج منصور ارضی علیه شما مطالبی را بیان کرده است و آقای هاشمی گفت : دیگر چه خبر؟” اگر قرار به شکایت بود که او باید ۳۰۰ شکایت مطرح می کرد . اما شما از آن برخوردها استفاده کردید .”
وی در ادامه بیان داشت: بنده افتخار می کنم که جریان نفاق جدید از من شکایت کرده و این جریان باید به مردم معرفی شود .
این شاعر اهل بیت در ادامه اظهاراتش پیرامون مسئولیتهایی که برخی از چهره های منحرف و سابقه دار در دولت گرفته اند خاطر نشان کرد: مگر سابقه دار بودن عیب نیست؟ چرا برخی از افرادی که مسئولیت دارند سابقه دار هستند؟
به گزارش صراط نیوز ، وی ضمن توصیه به صبر افزود: به هر حال در تبیین چهره جدید نفاق ما از جان گذشته ایم . غده ی عفونی دولت باید خارج شود . آقای مشایی برای این دولت و مملکت مشکل ساز و مخل نظام است .
سعید حدادیان در ادامه بیان داشت: اگر ما دو تا تعریف از مشایی می کردیم الان روی سر او جا داشتیم .
وی با اشاره به اینکه ممکن است از نوکر امام حسین (ع) اشتباهی رخ داده و نباید آن را به حساب دستگاه ابا عبدالله (ع) گذاشت گفت: بنده بسیار کم اتفاق افتاده که کسی را نفرین کنم اما تا به حال سه نفر را نفرین کرده ام که نفرینم گرفته است . یکی آقای مهاجرانی بود دیگری هم اکبر گنجی و سومی عبدالله نوری .
این شاعر اهل بیت با اشاره به صحبتهایش پیرامون مراجعه به دفتر مشایی در زمان حضور او در شهرداری برای زدن وی گفت : منظور از زدن درگیری نیست . من این را به خود آقای احمدی نژاد هم گفتم ایشان خندیدند .
این ذاکر اهل بیت در ادامه افزود: تلویزیون صدای امریکا پیرامون انتقادات من به مشایی از ادبیات چاله میدانی حرف زده و نگران مشایی شده است . چاله میدان یک محله است در جنوب شهر تهران . مگر آنها شهید نداده اند ؟
حدادیان در ادامه افزود: شما بروید تفاوت خر و الاغ را با بین الغی و فراماسون مقایسه کنید!
وی اظهار داشت: اگر مشایی کاندیدای انتخابات مجلس شود بنده هم به همین منظور کاندیدا خواهم شد و در مجلس در صندلی پشت سر او خواهم نشست .
حاج سعید حدادیان در پایان عنوان کرد : مشایی باید از این دولت برود این را کسانی می گویند که در رشد و پرورش دولت موثر بوده اند.

در همین رابطه بخوانید:

مربوطه به : آخرین عناویناخباراخبار سیاسی

کلمات کلیدی: , , ,

 1. داوود می‌گه:

  درود بر مشایی عزیز …
  صبح نزدیک است ……………

 2. هادي می‌گه:

  ددمت گرم حدادیان عزیز که جرء مداح های دیگه رو میکشه،

  احممدی نژاد دیگه شورشو درآورده.

 3. یاسین می‌گه:

  خدا این اقای مشایی رو بکشه

 4. ندا می‌گه:

  بازم دلیل نمیشه که با اون ادبیات آقای حدادیان صحبت می کردن اصلا مشایی شقی کافر اون طرز بیان یه مسلمان نبود کار شما رد آقای حدادیان نمی تونید توجیح کنید!!!!!!!!!!!

 5. علي می‌گه:

  سلام

  مشایی یه جاسوسه شک نکنید
  احمدی نزاد مردم به خاطر رهبری به شما رای دادن اگر بخواهی دور برداری با ما بسیجیان و فداییان اقا طرفی

 6. محمد می‌گه:

  منم حرف آقا علی رو تایید میکنم.متاسفانه مدتیه شاعدیم که احمدی نژاد تغییر کرده.اگر دور برگردونی خودته پیش مردم متنفر کردی.این تغییر باعث میشه که بعدا مردم به افرادی که خودشون رو از اول مثل شما نشون بده شک کنن و به افرادی مثل موسوی رای بدن که وا مصیبتا.

 7. سعيد می‌گه:

  به همه دوستان عرض میکنم در این زمان که دشمنان کشور و دینمان بر علیه ما بسیج شده اند بهترین کار گوش به فرمان رهبر بزرگمان بدهیم چون تاریخ ثابت کرده است هرچه از بزرگانمان دورتر شدهایم بیشتر آسیب دیده ایم

 8. مرتضی می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  حاج منصور -حاج سعید- حاج محمود و در نهایت حاج حسین سیب سرخی کشته مردشونم گرچه این حرف ها برای دشمنان یه آتو است چطوری؟ اینطوری مثلا دشمن میگه اینان کسانی بودند که از احمدی نژاد حمایت کردند(موقع انتخابات) ولی امروز بر روی او خنجر میکشن پس اینان دیوانه هستند دیگه کاری به جزئیات ندارند
  ولی اگه این حرفها را نزنی روشون زیاد میشه